Сальто Назад – Діти
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сальто Назад – Діти (Альбом)

«Цим альбомом ми завершуємо трилогію релізів «Дерево – Дом – Діти». Здається, тепер ми зробили все, що було потрібно », – кажуть учасники «Сальто Назад».

Тепер у групи буде цілих три «Д». «3D-об’єм», – жартують вони. Це внутрішній Всесвіт, в якому юні романтики, що обожнювали хіп-хоп, фанк, реггі та соул прожили дивовижний етап життя. Вони набиралися досвіду, дорослішали, домагалися успіху і слави, заводили сім’ї і в буквальному сенсі ставали батьками.

Далі учасники «Сальто Назад» йдуть своїми шляхами, залишаючись друзями, соратниками, духовними братами. Ваня Клименко – сьогодні топ-менеджер в музичній індустрії. У нього за спиною велика команда, запуск надуспішного проекту alyona alyona, перспективні Kalush, лейбл Rookodill’a, свій музичний продакшен. Лід MC Саша Таб в останній рік інтригує запуском сольного проекту. З його талантом і почуттям гумору – це 100% буде що-небудь унікальне! Нарешті, учасник, найпершого складу групи СИР – затребуваний саунд-продюсер, який працює з безліччю артистів андеграунд і поп-сцени.

Альбом «Діти» – це масштабний довгобуд, який включив в себе всі ті пісні, що були записані в останні п’ять років. І в цілому він був повністю готовий ще два роки тому. Тут є вже добре відомі слухачам «Не вмiю», «Мати казала» і суперхіт «О, мамо!», з яким група закохала в себе всю країну в Нацвідборі на Євробачення. Цей альбом – дуже світлий, мрійливий і сповнений життєвої мудрості. Він починається програмною фразою «Ми – діти, та тільки у душі. Ми – діти серед живих машин» в приспіві акустичної балади «Дiти». І завершується життєствердною патетикою пісні «Сонце свiтіть всiм», записаної спільно з дитячим хором Zabava.

З легким присмаком ностальгії і смутку закінчується світла історія. Діти стали дорослими, але залишилися ними в душі. Тепер їм на зміну прийдуть інші. Тим часом, для цих хлопців настав час брати нові висоти!

Сальто Назад – Діти
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *