[SALE]only – Коли сліпий побачить світло
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

[SALE]only – Коли сліпий побачить світло (EP)

Середина тижня буває важкою не тільки у плані роботи, а й у питанні музичному, що без сумніву набагато приємніше. Саме тому ми пропонуємо до вашої уваги потужну альтернативну новинку від дніпропетровського гурту [SALE]only під назвою «Коли сліпий побачить світло». Новий міні-альбом вмістив у себе три треки у класичному сплаві groove- та nu metal-у, створені за допомоги саунд-продюсера Олександра Винника. Додамо, що свіжий EP від [SALE]only розповсюджується Інтернетом абсолютно безкоштовно, так само, як і безкоштовним буде вхід на його концертну презентацію, але про це трохи згодом.

Новий реліз став третім міні-альбомом у дискографії формації та доповнив у ній ще декілька окремо виданих синглів. «Ми багато і довго працювали, дописували, переписували, і знову ж таки записували, і от, нарешті, [SALE]only готовий виставити свою нову аудіороботу «Коли сліпий побачить світло» на суд людський. Окрім того, з новим звуком, з оновленим складом та з новими силами, живою презентацією цього EP ми відкриваємо свій концертний сезон! Для нас важлива присутність кожного з вас, адже саме на ваших очах зароджувалися ми та наша історія», – зазначили учасники [SALE]only.

Згадана концертна презентація відбудеться вже зовсім скоро, 5 березня 2016 року, у рідному для музикантів Дніпропетровську, у пабі Baraban. Більше інформації про виступ ви знайдете на сторінці зустрічі у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *