Sacred Space - Хворий Ангел
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sacred Space – Хворий Ангел (EP)

Молодий харківський гурт Sacred Space, який працює у жанрах gothic metal та industrial, презентував свій перший творчий доробок – EP-реліз «Хворий Ангел», який вмістив у себе три авторські композиції колективу. Дві представлені у міньйоні пісні виконуються українською мовою, а трек «Неживая» – російською. Загалом колектив наразі планує дещо змінити формат своєї творчості, трансформувавши переважно студійну діяльність у повноцінно-концертну.

Музиканти Sacred Space (з англійської «Сакральний Простір») розповідають у своїх композиціях про різні внутрішньо-особисті явища, емоції та душевні переживання, які у своїй сукупності роблять всіх нас тими, ким ми насправді є. Про всі ті відчуття, що формують унікальну людську особистість, одночасно об’єднуючи та відрізняючи нас одне від одного. «Відчуття – це найдорожче, що може бути у людини, адже тільки вони роблять нас єдиним цілим з усім Всесвітом. Це і є той самий мікрокосм, так званий «Sacred Space», – зазначають учасники формації.

На сьогоднішній день колектив має безліч поки що нереалізованих ідей і творчих задумів, які, за словами музикантів, їм просто-таки не терпиться втілити у життя. Тож, враховуючи таку жагу виконавців, слухачі мають повне право очікувати нові приємні сюрпризи від колективу вже найближчим часом.

Українська музика: Sacred Space – Хворий Ангел

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *