С.О.В.А. – Тупо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

С.О.В.А. – Тупо (Сингл)

Зустрічайте новий іронічно-мотиваційний сингл під нехитрою назвою «Тупо» у виконанні молодої команди «С.О.В.А.» з містечка Старокостянтинів Хмельницької області. Автором слів сьогоднішньої новинки виступив вокаліст гурту Сергій Олійник, а музичне аранжування учасники гурту «С.О.В.А.» створювали спільними творчими зусиллями. Запис треку відбувався на студії «Аурамюзік» у місті Кам’янець-Подільський.

«Під час роботи над піснею «Тупо» ми прагнули трохи зіронізувати над буденністю та вселити впевненість у власних силах тим людям, яким цього зазвичай не вистачає. Оскільки музика була готова дещо раніше, текст пісні я написав буквально на одному диханні, «надихнувшись» спілкуванням із особами, що дуже люблять всіх і кожного повчити життю та буквально не уявляють свого існування без цього процесу», – розповів «Нотаткам» Сергій Олійник.

Нагадаємо, що декілька місяців тому ми вже знайомили вас із творчістю гурту «С.О.В.А.», презентувавши дебютний максі-сингл молодої команди, а також анонсували подальші творчі плани музикантів, серед яких значилася зйомка офіційного відео. Так от, можемо сказати, що згаданий нами перший відеокліп колективу вже практично готовий до оприлюднення, тож слідкуйте за новинами та не пропустіть прем’єри!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *