С.О.В.А. – Однойменний максі-сингл
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

С.О.В.А. – Однойменний максі-сингл

Ранкова порція нової української музики – презентуємо вам дебютний трьохтрековий максі-сингл молодого рок-гурту «С.О.В.А.» з міста Старокостянтинів, що на Хмельниччині. До однойменного з назвою колективу релізу увійшло три авторські композиції хлопців: «Сумую», «Лише ти» та «Спека», які були записані на студії звукозапису «Аурамюзік» у Кам’янці-Подільському. Робота над синглом розпочалася наприкінці минулого 2015 року і закінчилася вже на початку його наступника.

Своїм новим студійним максі-синглом учасники гурту «С.О.В.А.» перш за все прагнули познайомити слухачів зі своєю творчістю, вказавши приблизний вектор подальшого розвитку свого музичного проекту. Як розповів нашому сайту лідер колективу, автор всіх текстів та музики Сергій Олійник, у згаданому синглі вони прагнули поєднати роздуми про те, що всіх нас зазвичай оточує, починаючи від певних факторів і аж до окремих особистостей, поклавши з рештою все це на драйвову та цікаву музику.

Наразі учасники формації продовжують свою студійну роботу та готують новий матеріал для майбутнього повноформатного альбому. Окрім того, в найближчих планах гурту «С.О.В.А.» значиться зйомка кліпу на одну з композицій, а також початок активної концертної діяльності. Слідкуйте за новинами та анонсами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Класно! Так тримати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *