Сергій Лазо – Одного серця
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сергій Лазо – Одного серця (Сингл)

Відомий український письменник (член Спілки письменників та спілки журналістів України), музикант, автор текстів і музики багатьох популярних пісень (серед яких «Ти подобаєшся мені», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Не йди» та ін.) Сергій Лазо, на радість вітчизняним меломанам представив широкому загалу свою нову блюзову композицію під назвою «Одного серця», яку він вперше виконав наживо в рамках джазового фестивалю Jazz Bez.

«Час формування моїх музичних смаків – кінець 60-х і початок 70-х. Могутня хвиля західної рок-музики валила стіну радянського соцреалізму, і я був безпосередній учасник цих історичних подій (детальніше про це у моєму автобіографічному романі «Концерт для самотнього голосу з незлагодженим оркестром»). Навіть коли вітчизняні музиканти отримали можливість грати музику, що подобалась і раніше була під забороною, результати частіше за все не тішили. Гармонія, звук, манера віддавали совком. Можна навчитись добре грати, дуже технічно, навіть віртуозно, але якщо блюз чи рок-н-рол не став часткою твоєї душі, він ніколи не зазвучить так, як це має бути. Особисто для мене ця музика вперше професійно прозвучала в Україні лише у «Братів Гадюкіних.
«Одного серця» – це моя спроба зробити український блюз, який би краяв серце і відповідав кращим традиціям класичного блюзу. Всі гітарні партії, аранжування та запис зробив Сергій Шкарапута (гітарист гуртів «Привокзальна площа», «Максі» та «Армія кохання») у файному місті Тернопіль», – розповів «Нотаткам» Сергій Лазо.

Зазначимо, що в своєму новому сольному проекті, окрім блюзового напрямку, митець вдало поєднує романс, авторську пісню, соул, трохи джазу й певні елементи інших музичних стилів. Окрім того, пан Лазо відзначив, що в основу його сольного проекту було покладено не тільки власні авторські твори, а й також неординарні та оригінальні вірші інших авторів. Зокрема, вже написано балади на слова Т. Федюка, М. Левицького, М. Савки, Ю. Іздрика та ін., а з останньою з них ви просто зараз можете ознайомитись за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *