Шпилясті кобзарі – Jingle Bells
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Шпилясті кобзарі – Jingle Bells (Кліп)

Секстет українських бандуристів під назвою «Шпилясті кобзарі» вирішив поєднати у своїй новій роботі приємне з корисним: хлопці записали свою україномовну версію різдвяного хіта Jingle Bells, відзняли до неї тематичний відеоряд, а разом з тим і закликали всіх співгромадян брати додому тваринок з притулку. У своєму свіжому святковому кліпі Jingle Bells музиканти показали глядачам цих милих тваринок, на всю країну продемонструвавши шістьох гарненьких цуценят, які наразі змушені шукати собі нову домівку.

Авторкою українського перекладу всесвітньо відомої різдвяної пісні, а заразом і режисером відеоролика до неї, виступила Оксана Боровець, яка займається проектом розвитку бренду бандури в Україні. За її словами, рядки «Ми зичимо усім – дорослим і малим – у цю казкову світлу ніч знайти свій теплий дім» якнайкраще символізують головну мету цієї новорічної роботи та сприймаються всією знімальною групою та й самими «Шпилястими кобзарями» буквально, у вигляді допомоги кудлатій малечі.

До такої музично-волонтерської ініціативи долучилися також представники фонду допомоги тваринам Happy Paw, головною метою якого є зменшення кількості волохатих безхатченків на вулицях України та віднаходження кожному з них власного теплого закутку.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Nataliya says:

    Супер!!! Дуже гарно!!!! Дякую! Кліп на який я чекала останні кілька місяців!

  2. Татьяна says:

    Крутяк!!! Если можно дочка споет споет на этот новый год.Случайно увидела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *