Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Україно (Пісня)

Музиканти відомого українського гурту «С.К.А.Й.» записали власну версію безсмертного хіта музиканта, співака та композитора Тараса Петриненко під назвою «Україно», який вважається неофіційним гімном нашої країни. Зовсім нещодавно ця кавер-версія із відчутним рок-присмаком з’явилася у всесвітній мережі.

«Це дуже красива і глибока пісня, слова якої знає більшість людей нашої країни. Композиція дуже близька особисто мені по духу і настрою, думаю, як і багатьом українцям, – розповідає незмінний лідер «С.К.А.Й.» Олег Собчук. – Це вічна пісня. Саме тому ми вирішили зробити на неї рок-кавер. Таким чином пісня отримала інше, більш сучасне звучання. Велике спасибі Тарасу Петриненко за можливість зробити рок-версію пісні «Україно».

Поки що невідомо, чи потрапить осучаснена пісня «Україно» у майбутній п’ятий альбом поп-рокерів, над яким гурт наразі активно працює. «Грати свою музику та робити все можливе для того, щоб нам і нашим солдатам було легше жити – ось що ми плануємо. Просто робити свою справу, просто жити і допомагати піснею – це найкраще, що ми можемо і вміємо робити, – поділився планами на майбутнє фронтмен «С.К.А.Й.». – Наразі ми формуємо п’ятий альбом, репетируємо, їздимо на концерти, живемо, пишемо нові пісні, у принципі займаємося тим, чим і завжди, допомагаємо нашим солдатам», – додав він.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *