Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Україно (Кліп)

Продовжуємо розбирати музичні подарунки до 24-ї річниці незалежності України і наступним презентуємо вам нове відео одного з найбільш відомих колективів сучасної української музики – гурту «С.К.А.Й.». Спеціально до вчорашнього свята музиканти оприлюднили в Інтернеті відео на рок-версію пісні «Україно», авторства відомого співака та композитора Тараса Петриненко.

«Який подарунок можна очікувати від музикантів? Звичайно ж музичний! Ми з хлопцями порадилися та вирішили зробити такий собі соціальний відеоролик, в якому вмістилися би найбільш мальовничі, важливі та незвичні місця нашої країни. Чесно кажучи, ідея цього кліпу з’явилася у нас доволі давно, просто все ніяк не було влучного моменту для його презентації. Думаю, що свято Незалежності стало якнайкращим приводом для того, щоб продемонструвати вам нашу нову роботу. Адже кожен учасник гурту «С.К.А.Й.» пишається тим, що він – українець, та живе на своїй пречудовій землі!» – розповів про новий кліп на пісню «Україно» незмінний лідер гурту Олег Собчук.

Окрім того, співак зазначив, що вважає цю пісню надзвичайно глибокою та мелодійно красивою, а також дуже близькою особисто йому по духу, через що він з превеликою радістю почав працювати над її музичним осучасненням. Нагадаємо, що наразі учасники «С.К.А.Й.» активно працюють над п’ятою платівкою своєї дискографії, тож слідкуйте за новинами від відомих виконавців.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *