С.К.А.Й. - Небезпечна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Небезпечна

Новий сингл і кліп під назвою «Небезпечна» є своєрідним провісником виходу майбутнього альбому від хлопців з гурту «С.К.А.Й.», який обіцяє порадувати всіх меломанів не тільки якісним саундом, а і безліччю експериментів у виконанні відомих рокерів. У новому альбомі, що отримав назву «Край Неба», зміни торкнуться звуку і стилю вокалу фронтмена, а також мови пісень, адже вже звична українська лірика «С.К.А.Й.» на новій платівці буде доповнена англомовними композиціями. Проте реліз платівки, який було заплановано на 4 лютого, було вирішено перенести на невизначений термін, адже на думку учасників «С.К.А.Й.», новина про вихід нового музичного альбому в такі важкі і неспокійні для України часи є щонайменше недоцільною.
Щодо самої пісні «Небезпечна», то музиканти обрали саме її у якості першого синглу до нового альбому зовсім не випадково. Саме ця композиція, за словами музикантів, якнайкраще відображає всю палітру змін музики «С.К.А.Й.», з усіма характерними новаторствами і стилістичними експериментами. Вони розповіли, що саме під час створення цієї пісні спробували по іншому поглянути на саму будову композиції, її основу і музичний фундамент. Трек «Небезпечна» створювався у співпраці із новим для хлопців саунд-продюсером, а її мастеринг відбувався у Німеччині, у місті Гамбург. За словами вокаліста гурту Олега Собчука, саме ця пісня підштовхнула його до експериментів зі своїм вокалом, які, до речі, співаку прийшлися до вподоби. Дана композиція стала першою, в якій Олег заспівав у нехарактерному для себе фанк-блюзовому вокальному стилі.
Сама відеоробота до пісні «Небезпечна» знімалася у столиці України, в одній з унікальних нео-готичних архітиктурних споруд Києва, відомій під назвою «Замок барона». У цій будівлі, розташованій недалеко від станції метро «Золоті Ворота», музиканти «С.К.А.Й.» і режисер майбутньої міні-стрічки Максим Стецков, віднайшли необхідну для свіжого кліпу атмосферу, в якій би з легкістю змогли існувати осучаснені аналоги Боні і Клайда. Саме злочин і кохання (чи то злочинне кохання) стали основоположними елементами нового відео від «С.К.А.Й.».

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, украинская музыка, С.К.А.Й., кліп гурту С.К.А.Й., небезпечна, офіційне відео Скай, новий кліп Небезпечна, альтернативний рок, Скай, відео С.К.А.Й., відеокліп Скай небезпечна 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *