С.К.А.Й. – Не Забувай (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Не Забувай (Кліп)

Відомі поп-рокери з гурту «С.К.А.Й.» візуалізували ще одну свою пісню! На цей раз справа дійшла до зовсім свіжого треку «Не Забувай», що з’явився у мережі близько місяця тому та який музиканти називають справжнісіньким передвісником нового етапу на їхньому творчому шляху. У роботі над новим відео учасники «С.К.А.Й.» вирішили максимально виділити для глядачів саме музичну складову релізу, тож новий кліп гурту багато хто з легкістю зможе назвати звичайнісіньким live-відео. Але ми, звісно ж, будемо солідарними з авторами, та представимо вам цю сьогоднішню новинку саме у ранзі офіційного відеокліпу.

Чесно кажучи, заява у прес-релізі щодо того, що «на цей раз музиканти вирішили не обтяжувати роботу філософським сюжетом» виглядає трохи кумедно, адже попередня відео робота «С.К.А.Й.», кліп на пісню «Ідеальна», також не виблискувала глибокими авторськими ідеями, та фактично являла собою звичайне зафільмоване виконання пісні учасниками «С.К.А.Й.». Лідер гурту Олег Собчук навіть відмітив в анотації до сьогоднішньої новинки, що вважає її одним з найочікуваніших релізів весни, щоправда не уточнивши, для кого саме. «Ми хотіли показати у кліпі «Не Забувай» те, якими ми є на сцені та якими ми є за лаштунками. У ньому всі ми – щирі, справжні, з відчутною любов’ю в очах та серці до справи, якою займаємось», – додав лідер «С.К.А.Й.».

Сама композиція під назвою «Не Забувай» увійде до майбутнього, п’ятого за ліком студійника «С.К.А.Й.», який обіцяє стати для учасників колективу набагато більш дієвим інструментом у «фокусуванні» людей на музику.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *