С.К.А.Й. – Не Забувай
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Не Забувай (Сингл)

Хлопці з гурту «С.К.А.Й.» на чолі зі своїм незмінним лідером Олегом Собчуком, який, до речі, нещодавно дебютував у ролі кіноактора романтичної стрічки «Ніч Святого Валентина», представили широкому загалу більш звичну для себе музичну новинку. Свіжий трек популярної тернопільсько-київської команди отримав назву «Не Забувай», та, за словами музикантів, символічно відкрив новий етап творчого шляху колективу. Нова пісня увійде до наступного студійного альбому гурту, вже, між іншим, п’ятого за ліком повноформатного лонг-плею під назвою «Нове Життя».

Вокаліст Олег Собчук зазначив в анотації до синглу, що останнім часом у гурті «С.К.А.Й.» були певні негаразди та проблеми, але він сподівається, що всі вони мають лишитися позаду. «Навіть не дивлячись на певні тимчасові складнощі, у нашого гурту «С.К.А.Й.», безперечно, розпочалося нове життя, яке просто могло не відобразитися у музиці та словах наших композицій. «Не Забувай» – це своєрідна інтроспекція та пошук світлих миттєвостей в оточуючому середовищі, бажання запам’ятовувати лише позитивні моменти та ніколи не лишати у пам’яті негатив. Адже не варто забувати, що поряд з кожним із нас знаходяться люди, які нас люблять, підтримують та вірять у наші сили, щоб там не було. Саме для цих дорогоцінних людей, певно, і варто жити, ні за яких обставин не відпускаючи їх», – розповів співак.

Варто додати, що майбутній студійний альбом, над яким зараз так сконцентровано працює колектив, має побачити світ зовсім скоро, адже його реліз музиканти «С.К.А.Й.» анонсували вже до закінчення цьогорічної весни. Не пропустіть!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *