С.К.А.Й. - Ми разом! Мы вместе! (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Ми разом! Мы вместе! (Кліп)

Популярний український гурт С.К.А.Й. у своєму новому кліпі вчергове довів одну просту істину – наш народ єдиний, неділимий і дружній, не зважаючи ні на що, зокрема на злочинні дії сусідньої держави з імперськими замахами. Ідея відео із символічною назвою «Ми разом! – Мы вместе!» належить вокалісту гурту Олегу Собчуку, який втілив її у життя шляхом проведення імпровізованого флешмобу, суть якого полягала у компіляції майбутнього відео з надісланих українцями кадрів, на яких вони знаходяться у своєму рідному місті із великим постером у руках, на якому декларується всеукраїнська єдність. За словами Олега, «Ми разом! – Мы вместе!» у фіналі склали з 56 роликів, відзнятих протягом двох тижнів у 46 містах і містечках України та інших країн.

«Якими б різними ми не були, ми завжди можемо знайти порозуміння та згуртуватись навколо побудови щасливої та заможної країни. Всі ці проблемні питання, котрими нас хочуть пересварити, є надуманими. Ми завжди чудово один одного зрозуміємо, було б бажання», – розповів Олег. Він, як активний учасник революційних подій в Україні, не міг не прокоментувати і ганебну протиправну пропаганду Росії, спрямовану на розбрат у нашій державі. «Такої спланованої масштабної брехні я ще в житті не бачив і ніхто, мабуть, у всьому світі не бачив», – підсумував лідер С.К.А.Й.

Гурт висловлює величезну вдячність всім людям, котрі у таку важку годину відгукнулися на заклик колективу і допомогли створити новий соціальний кліп на одну з пісень майбутнього альбому С.К.А.Й.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *