С.К.А.Й. - Край неба
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Край неба (Альбом)

Багаточисленні прихильники творчості хлопців з гурту «С.К.А.Й.» нарешті дочекались видання четвертого студійного альбому колективу, що отримав назву «Край Неба». Робота над новою платівкою тривала протягом довгих трьох років, під час яких музиканти буквально відшліфовували кожну з композицій, утворюючи з музичних частинок пазлу велику загальну концепцію диску. Проте учасники «С.К.А.Й.» протягом всього цього часу звісно що не забували про своїх шанувальників, час від часу викладаючи у всесвітню мережу свої нові композиції і відео кліпи. Тож всі, хто пильно слідкує за творчим шляхом Олега Собчука і компанії, деякі пісні з альбому «Край Неба» напевно вже чули.

Зокрема титульна композиція «Ми разом! Мы вместе!» стала справжнім гімном єдності і цілісності України, який музикантам допомогли створити їхні шанувальники. Саме вони, відгукнувшись на заклик фронтмена гурту про участь у своєрідному флешмобі, надсилали учасникам «С.К.А.Й.» відео, на яких вони зображені у своєму рідному місті, тримаючи у руках постер із написом «Ми разом! Мы вместе!» Переглянути, що ж вийшло в результаті, ви можете за наступним посиланням. Пісні «Поки жива любов», «Небезпечна», «Ти сподобалася мені» та один з бонус-треків альбому High Time To See Ukraine теж отримали своє візуальне втілення у вигляді кліпів. Комозиція High Time To See Ukrainе стала дуже популярною серед футбольних вболівальників і лунала з багатьох європейский радіостанцій і телеканалів під час проведення в Україні та Польщі футбольного форуму Євро-2012.

Вокаліст гурту «С.К.А.Й.» Олег Собчук активно залучає до творчої діяльності гурту своїх рідних і близьких. Зокрема, у записі вокалу пісні «Поки жива любов» прийняла участь дружина співака Марія, а в одному з останніх кліпів з’явився його син Арсен. Зазначимо, що дружина, син і дочка Олега вже з`являлися разом в одній з його робіт – кліпі «Як би тебе я не знайшов», створеному в рамках його сольного проекту Muza.

Реліз нового повноформатного альбому «С.К.А.Й.» декілька разів відкладали і переносили на невизначений термін через складну ситуацію в Україні. Учасники гурту з самого початку підтримували своїх друзів та співвітчизників на революційному Євромайдані столиці і обгрунтовано вважали такі напружені часи досить недоречними для представлення широкому загалу альбому. «Видання платівки – це радісна новина, – розповідає про альбом Олег, – а останні декілька місяців української революції якось зовсім було не до радості».

Обкладинку альбому «Край Неба» допомогла музикантам створити команда студії 365creative, яка віднайшла той самий зображений на диску небокрай, десь під Борисполем. Сам напис «Край Неба» виконав власним почерком на диску лідер гурту Олег Собчук. Придбати ліцензійний диск ви можете за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *