С.К.А.Й. – Ідеальна
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Ідеальна (Сингл)

З радістю презентуємо вам сьогоднішню новинку – свіжу пісню популярного українського гурту «С.К.А.Й.» із промовистою назвою «Ідеальна». Звісно, цей прикметник музиканти використали аж ніяк не для класифікації власної пісні, хоча дехто з фанатів гурту, напевно, може із цим посперечатись, а для опису дівчини, про яку і піде мова у свіжому синглі.

«Знаєш мамо, вона ідеальна. Її я хотів, її я бажав, усе що я міг я їй віддав», – співає в новій пісні лідер колективу Олег Собчук. Проте за сюжетом всі залицяння закоханого хлопця дівчина вміло парирує фразою на кшталт: «Тебе тут нема, ми різні як небо і земля». І що все ж таки вийде з цієї амурної історії, ми з вами дізнаємось трохи згодом.

Цікаво, що початково «С.К.А.Й.» оприлюднив в Інтернеті не всю композицію, а лише її невеличкий шматочок у вигляді тізеру, який за досить короткий час устиг викликати неабияке зацікавлення вітчизняних меломанів. А вже сьогодні, 3 грудня, в мережі з’явився і весь 3-хвилинний трек.

Чому ми зазначили, що кульмінацію сюжету ви зможете дізнатися дещо пізніше? Все просто: музиканти «С.К.А.Й.» розповіли, що в середині грудня їхнім прихильникам слід очікувати на ще одну прем’єру – учасники гурту анонсували скорий вихід офіційного кліпу до вищезгаданої пісні «Ідеальна», в якому хлопці мають розставити всі крапки над «і» в цій палкій love-story. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *