С.К.А.Й. – Ідеальна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Ідеальна (Кліп)

Не встигли хлопці з гурту «С.К.А.Й.» порадувати своїх прихильників, чи то вірніше сказати прихильниць свіжою композицію під назвою «Ідеальна», як у мережі з’явився й офіційний відеоряд до нового треку.

Режисером нового кліпу виступила Аліна Діанова – співзасновник production house Bonnie & Clyde, яка вже багато років займається зйомкою кіно, реклами, кліпів та інших різноманітних відеопродуктів. Жіночий погляд безперечно прослідковується в новому ролику «С.К.А.Й.», адже в якості основного, а точніше єдиного сюжетного аспекту відео, було вирішено взяти постаті музикантів, їхні крупні плани, інколи гру на інструментах, тощо. Чесно кажучи не знаю, чи спеціально режисерка забороняла музикантам перед зйомками голитися, але майже всі вони, за виключенням хіба що клавішника Юрія Мозіля, постали у кадрі у модному «неголеному» тренді.

Це, в принципі і все, що можна розповісти про кліп «Ідеальна» від гурту «С.К.А.Й.», хіба що можна додати, що його прем’єра відбулася на YouTube каналі ElloTV. Зазначимо, що сама композиція під назвою «Ідеальна» увійде до наступного, п’ятого за ліком студійного альбому поп-рокерів, робота над яким наразі триває.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *