С.К.А.Й. – Дай мені любов
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

С.К.А.Й. – Дай мені любов (Кліп)

У новому кліпі на пісню «Дай мені любов», під пекучим сонцем на березі Чорного моря, лідер гурту «С.К.А.Й.» Олег Собчук урочисто пообіцяв забути про Фейсбук, посиденьки із друзями за пивом та частий перегляд футбольних матчів. І на всі ці жертви співак зголосився добровільно піти заради одного – кохання, яке і стало лейтмотивом свіжого відео популярного гурту.

Знімати кліп на нову композицію хлопці вирушили до Одеси, де на мальовничому чорноморському березі розгорнулась історія кохання… пухнастих тваринок, ролі яких і виконали музиканти «С.К.А.Й.». Тепер стає зрозуміло, про які дивовижні й нові образи розповідали учасники гурту під час зйомок, все більше і більше інтригуючи своїх прихильників.

«У новому кліпі «Дай мені любов» не варто шукати якийсь глибокий філософський підтекст, адже тематика кохання вже давно затерта і показана з усіх боків. Щоправда, до створення сюжету ми вирішили підійти креативно і з гумором, показавши вам історію кохання двох пухнастих ведмедиків. Рок роком, але і весело відриватися на морі треба теж вміти!» – прокоментував нову роботу «С.К.А.Й.» Олег Собчук.

Додамо, що пісня «Дай мені любов» є фактично новою – вперше її було презентовано в акустичному варіанті під час нещодавньої офіційної фан-зустрічі «С.К.А.Й.» зі своїми прихильниками на Дніпровському березі Києва. Ця композиція, за словами музикантів, увійде в майбутній, п’ятий за ліком студійний альбом формації, реліз якого попередньо анонсовано на осінь 2015 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *