Рутенія - Концерт на Майдані (15.01.2014)
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Рутенія – Концерт на Майдані (15.01.2014)

Друзі, пропонуємо вашій увазі відео виступу легендарного українського рок-гурту «Рутенія» на великій сцені столичного Євромайдану, який відбувся 15 січня 2014 року. Запис концерту здійснював телеканал Еспресо TV.
«Ми живемо в часи глобальних змін, великих трагедій і новітніх героїв. З одного боку, у всіх нас присутнє відчуття, що ми ніби зависли над прірвою, але якщо подивитись з іншого боку – ми готові до стрибка. Тому, що саме нас чекає в найближчому майбутньому – прірва чи трамплін, вирішувати тільки нам», – розповіли учасники музично-націоналістичного квартету. «Подібні концерти – це в першу чергу емоційна підтримка людей, які від новин і величезної хвилі негативу останнього часу майже впадають в депресію. У давнину наші кобзарі мандрували і співали людям пісень, щоб нагадати про їхнє коріння, вселити віру та підбадьорили. Можна сказати, що ми сьогодні робимо щось подібне», – додає бандурист «Рутенії» Едуард Драч.
Історія гурту «Рутенія» бере свій початок ще наприкінці 80-х років, коли тогочасні студенти національного університету імені Тараса Шевченка, на різних політичних та суспільних акціях виконували українські патріотичні пісні. У 1989 році остаточно формується перший склад гурту та розпочинається студійна робота над першим альбомом колективу. Щодо самої назви формації, то «Рутенія» – означає «Русь» на латині. Ще з часів княгині Ольги, на монетах викарбували цю назву, а у козацьку добу так підписували українські території іноземні картографи. До 1721 року саме так називали наші землі європейці. За свою більш ніш 25-річну творчу діяльність, «Рутенія» стали улюбленцями українських націоналістів та патріотів, а їхні пісні завжди були надактуальними та більш ніж доречними.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рутенія, євромайдан, Небесна Сотня

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *