Роздоріжжя – Вогонь
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роздоріжжя – Вогонь (Сингл)

Історія гурту «Роздоріжжя», яка розпочалася у далекому 2007 році, нині активно триває, не дивлячись на присутню раніше шестирічну перерву у музичній діяльності. Після виходу з творчої відпустки, тернопільський колектив представ перед шанувальниками нової української музики у вигляді дуету, а наразі склад гурту було розширено. Відтак, уже в оновленому складі, «Роздоріжжя» презентує новий студійний сингл під назвою «Вогонь», в основу якого покладено одну з найперших композицій у репертуарі гурту, віком у 10 років.

«Вогонь має здатність зігрівати, але у той же час може зруйнувати все, до чого доторкнеться. Ми повсякчас шукаємо його, рятуючись від самотності і від темряви. Словом, наша нова пісня про швидкоплинні бурхливі почуття, здатні завдати стільки тепла, скільки і нещадного болю. Бо все це лиш вогонь. Ми раді, що дана композиція знайшла своє друге дихання в електричному аранжуванні», – кажуть музиканти «Роздоріжжя».

Запис та зведення – MuzProduction, саунд-продюсер треку – Mike Kravets. Додамо, що оскільки гурт «Роздоріжжя» вже має повний концертний склад, наразі його учасники ретельно готуються зіграти на «Збруч-фесті» 29-30 липня в Тернопільській області, та вже обмірковують подальший авторський матеріал.

Українська музика: Роздоріжжя – Вогонь

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *