Роздоріжжя – Тіні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роздоріжжя – Тіні (Сингл)

Друзі, у мережі з’явилася новинка від тернопільського гурту «Роздоріжжя», який близько шести років знаходився у творчій відпустці, маючи за плечима перемогу на фестивалі авторської пісні «Срібна підкова-2007» у Львові, участь у тернопільських «Висадках», «Рок-десанті» у Хмельницькому, фестивалі «Нівроку-2008» (Тернопіль), а також потрапляння своїх авторських творів до етерів західних радіостанцій. Наразі дует повернувся до активної творчої діяльності та презентував свіжий двотрековий сингл «Тіні», до якого, окрім однойменного треку увійшла композиція «Безсоння».

«Якщо брати до уваги роки написання, то між піснями «Тіні» і «Безсоння» простяглися цілих десять років часу та чимало отриманого нами, як музикантами, досвіду. Вони лежать на різних полюсах з точки зору музичного характеру, ілюструючи дві сторони нашої творчості – від яскравого емоційного драйву до вдумливої лірики на грані відчаю», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен гурту Оксана Когут (вокал, клавішні). Додамо, що окрім Оксани до складу «Роздоріжжя» входить Андрій Борецький, автор аранжувань та інструментальних партій усіх інших інструментів.

Після інтернет-прем`єри синглу «Тіні», учасники «Роздоріжжя» продовжують працювати над новим музичним матеріалом, збираючи композиції для майбутнього студійного альбому, якому передуватимуть ще декілька окремих синглів. До речі, наступна пісня гурту вже записана та очікує на зведення.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *