Роздоріжжя – Маленька неправда
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Роздоріжжя – Маленька неправда (Відео)

Тернопільський гурт «Роздоріжжя» представив на розсуд меломанів свою нову композицію «Маленька неправда» та супровідне відео до неї. За задумом авторів, ролик, який не отримав сюжетної лінії, має занурити глядачів в атмосферу ночі, коли особисті «маленькі неправди» кожного відчуваються значно гостріше та ближче. Це можуть бути спогади з минулого, певні думки чи відчуття – все те, що ховається у підсвідомості, але із заходом сонця підкрадається ближче, наче нічна тінь.

«Ми дуже любимо «Маленьку неправду», крім всього іншого і за те, що вона і лірична, але з наростанням сильної хвилі драйву. Класно, коли за три хвилини можна пережити широкий спектр емоцій. За сюжетом лірична героїня в снах проживає почуття, які не відпускають її і наяву. Роблячи відео, ми хотіли створити атмосферу, яка б відтворила темний самозаглиблений настрій пісні і не відволікала деталями. Пісню записували на львівській студії Melolux, відео знімали в секретному місці своїми руками за допомогою наших близьких. Ця робота для нас дуже важлива, оскільки це і наше перше музичне відео, і туди вкладено багато душі і безпосередньої праці. Хочеться, щоб пісня тОркала слухачів і будила в них ті емоції, які переживаємо ми», – коментує вокалістка гурту «Роздоріжжя» Оксана Когут, автор музики і тексту новинки.

За словами музикантів, саме вночі відчуття стають гострішими, відтак, після перегляду відео, ви маєте можливість вільно скачати пісню «Маленька неправда» до своїх девайсів зі сторінки колективу на SoundCloud і переконатися у цьому особисто, ближче до завершальної межі сьогоднішнього дня.

Роздоріжжя – Маленька неправда

SoundCloud
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *