Роздоріжжя – Людьми
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роздоріжжя – Людьми (Сингл)

Пісня «Людьми» – це, так би мовити, музичний представник «творчої шухлядки» тернопільського гурту «Роздоріжжя», який наразі отримав нове життя, нове звучання та навіть, частково, новий голос. Дана композиція, за словами авторів, торкається проблематики втрати алегоричної рівноваги і напрямку руху, пошуку відповідей на одвічні життєві питання.

«Пісня з давніших, але хіба це має значення? Написана на фоні думок про те, що у випадку існування життя після смерті, найцікавішим і найскладнішим варіантом повторного втілення було би знов стати людиною. Бо ми настільки суперечливі істоти, наші вчинки часто такі безглузді. А якими жорстокими ми вміємо бути, самі того не помічаючи! А як караємо самі себе за слабкості… Але і радості наші яскраві, і почуття глибокі. Одним словом, якби раптом в якійсь фантастичній реальності після Game over довелось би обирати собі персонажа, я б знову проходила в цю гру за людину. Пісня записана за участі всіх наших щасливо віднайдених музикантів і навіть зі спеціально запрошеним для дуету співаком, хотіли спробувати внести різноманітність чоловічим вокалом. Славік (Ярослав Земба, – прим. ) вже раніше прописував нам беки в пісні «Вогонь», тому далеко у пошуках співочого хлопця не ходили», – прокоментувала «Нотаткам» пісню «Людьми» вокалістка гурту «Роздоріжжя» Оксанка Когут, яка до того ж є авторкою слів і музики новинки.

Запис та зведення – MuzProduction; саунд-продюсер – Mike Kravets. Додамо, що нову композицію «Людьми» можна вільно завантажити у форматі mp3 на сторінці гурту у SoundCloud.

Українська музика: Роздоріжжя – Людьми

Роздоріжжя у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *