Роздоріжжя – Хто куди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Роздоріжжя – Хто куди (Сингл)

Тернополяни з гурту «Роздоріжжя» записали та оприлюднили свій новий студійний сингл під назвою «Хто куди» та продовжують практично без перерви працювати над наступним авторським матеріалом для майбутнього альбому. Запис, зведення та мастеринг свіжого треку відбувалися на львівській студії звукозапису MuzProduction UA. Варто згадати, що «Хто куди» стала передостанньою презентованою композицією перед релізом повноформатної платівки колективу.

За словами музикантів, «Хто куди» – це історія про справжність, непідвладну часу і обставинам, історія, витримана роками. «Пісня існує вже майже 10 років. Це єдина акустична пісня на майбутньому альбомі, робота над яким наразі знаходиться у самому розпалі. Наступний сингл гурту «Роздоріжжя» вийде у січні-лютому – це буде зовсім інша за настроєм драйвова пісня», – розповіла «Нотаткам» вокалістка команди Оксана Когут.

Художнім оформленням синглу займався ще один учасник гурту Андрій Борецький (музика, аранжування, гітара, бас). Для тих, хто не знає зазначимо, що Андрій разом з Оксаною (тексти, музика, вокал, клавішні) займаються музичною діяльності удвох, та удвох формують дуетний сталий склад «Роздоріжжя».

Роздоріжжя – Хто куди

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *