Роялькіт – Житіє гуцульське
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роялькіт – Житіє гуцульське (Альбом)

Яке ж воно, житіє гуцульське, запропонували дізнатися українським меломанам музиканти гурту «Роялькіт», прослухавши їхню нову п’яту за ліком повноформатну платівку. «Житіє гуцульське» – другий україномовний альбом команди, робота над яким тривала більше двох років та вилилася у тринадцять нових композицій загальною тривалістю близько 45 хвилин. Запис музичного матеріалу проходив на студії «Лабораторія 9» та на домашній студії «Роялькіт», а його подальшим мастерингом займався Сергій Седляр.

«Концептуально «Житіє гуцульське» – це такий собі музичний нарис про «українське». В альбомі звучить і галицький діалект, і трохи гуцульського, і трохи чогось свого, надуманого. Адже першу половину нашої платівки сформували народні пісні в авторському аранжуванні, а другу частину склали авторські роботи, стилістично наближені до народних. У записі взяли участь більше десяти сесійних музикантів, тому при прослуховуванні релізу можна почути і бандуру, і скрипку, і кларнет, і мідні духові… Словом, «Житіє гуцульське» – це фольклор, це рок і це, все-таки, ф’южн, у сенсі моцного замісу напрямків і стилів», – ділиться із читачами «Нотаток» вокаліст гурту Роман Гаман.

Наразі учасники «Роялькіт» активно готуються до майбутнього фестивального сезону, під час якого вони зможуть презентувати матеріал нової платівки наживо, а також вже розпочали роботу над наступними композиціями. Додамо, що зовсім скоро у вас буде нагода власноруч пришвидшити видання нових пісень, придбавши альбом «Житіє гуцульське» на фізичних компакт-дисках, або ж за допомогою спеціалізованих ресурсів з продажу музичного контенту. Слідкуйте за новинами!

Роялькіт – Житіє гуцульське

Завантажити
Придбати CD


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. folker says:

  Посилання на завантаження не годиться. Архів якийсь битий, не розпаковує.

  1. Перевірив, з архівом все ок. Спробуйте поставити архіватор 7-Zip (7-zip.org.ua). Або ж реліз можна придбати на Google Play.

   1. folker says:

    Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *