Роялькіт – Нава
Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Роялькіт – Нава (Live-відео)

Свою нову пісню під назвою «Нава», що нехарактерно для криворізького гурту «Роялькіт» народилася на світ всього за один день, музиканти вирішили терміново зафільмувати та подати на участь у національному конкурсному відборі до «Євробачення 2017». За словами її автора, лідера гурту Романа Гамана, на створення новинки його надихнула творчість американського гурту Slowly Rolling Camera, хоча, варто зазначити, що будь-яких характерних рис цього соул/джаз проекту свіжа композиція від «Роялькіт» позбавлена.

«Музика Slowly Rolling Camera стала для мене справжнім творчим рушієм. Спочатку в моїй голові з’явився мотив «Нави», далі текст куплету, далі приспів і до пізньої ночі мене не відпустило, аж поки не завершив аранжування. Так трапляється рідко, адже зазвичай над піснями працюю значно довше. Взагалі Нава — це термін з міфології слов’ян, це духовний світ померлих пращурів. За древніми віруваннями, коли людина закінчить свій земний (явний) шлях, її тіло вмирає та переходить до Нави. Саме таку головну ідею я вирішив взяти за основу нашого синглу – фатальність, скінченність всього сущого. Це, така собі, філософська балада про вічне», – розповів «Нотаткам» засновник «Роялькіт».

Додамо, що наразі формація продовжує працювати над своїм майбутнім повноформатним альбомом, куди, звісно ж, увійде і «Нава», а також планує прийняти участь у національному відборі до «Євробачення 2017» та «Червоної рути 2017». До речі, якщо вам сподобалася прем’єра від «Роялькіт», ви можете проголосувати за неї у відборі до вже згаданого «Євробачення» за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Nataliya says:

    Гарна пісня. Варта того, щоб її підтримати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *