Роялькіт – Нава
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Роялькіт – Нава (Кліп)

До вашої уваги кліп «Нава» – спільна робота криворізького гурту «Роялькіт», акторів театру «Академія руху», оператора-постановника В’ячеслава Мерзлікіна, а також режисера Олександра Бєльського. Сам термін «Нава» походить від древніх слов’ян, які називали цим словом нижній загробний світ (один з трьох), куди потрапляла людська душа після смерті і звідки поверталася у Яв для переродження.

«Нава» – одна з небагатьох пісень, які народились за один день. Ніби хтось просто поклав її у голову. Написана вона була під враженням від прослуховування Slowly Rolling Camera. Пісня зовсім не схожа на творчість цього колективу з Америки, але саме їхня музика стала творчим рушієм для появи «Нави» на світ. Спочатку з’явився мотив, далі текст куплету, потім приспів і до пізньої ночі йшла кропітка робота, аж поки не було завершено аранжування. Так рідко трапляється. Переважно над піснею довго працюєш», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Роялькіт» Роман Гаман.

Музикант також зазначив, що пісня і кліп «Нава», в першу чергу, про смерть і про співчуття. Ця тема, за словами виконавця, є дуже серйозною, адже смерть – це найгірше, що може статися з людиною у її земному житті, а співчуття завжди ходить поруч. Тому одним із головних меседжів даної роботи можна назвати заклик цінувати абсолютно кожну хвилину життя.

Українська музика: Роялькіт – Нава

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *