Роялькіт – Коза
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Роялькіт – Коза (Кліп)

Нещодавно оприлюднена композиція «Коза» від гурту «Роялькіт» отримала своє візуальне втілення! Режисером нового кліпу виступив В’ячеслав Мерзлікін, який знімає вже третю свою роботу сумісно з «Роялькіт». Зйомки кліпу проходили саме на свято Маланки – 12 і 13 січня – серед неймовірної краси карпатських гір. У кліпі можна побачити автентичне українське вбрання ХІХ століття, яке люб’язно надав для зйомок відомий дослідник гуцульської культури Богдан Петричук із селища Бабин.

«Кліп знімали два дні у Карпатах (у Яворові Косівського району, – прим.). «Коза» вийшла водночас і містична, і жартівлива. Зйомки видались важкими, бо зимові Карпати – це не жарти, і холодно, і сніги великі, і підйоми нелегкі. Але для «Роялькіт» це була не просто поїздка, а ціла подорож, романтична пригода. Вся команда була у захваті від неймовірної краси і самобутності карпатських гір. Під час зйомок було багато кумедних моментів: ми і падали, і гойдалки під нами ламались і багато іншого. Невдовзі ми оприлюднимо бекстейдж зйомок», – поділився з читачами «Нотаток» фронтмен «Роялькіт» Роман Гаман.

Зауважимо, що саму пісню «Коза» наразі можна придбати за символічну плату чи не на всіх популярних медіа-майданчиках, висловивши тим самим підтримку музикантам.

Роялькіт – Коза
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *