Роялькіт – Десь там
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роялькіт – Десь там (Альбом)

«Десь там» – нова платівка криворізького rock/folk гурту «Роялькіт», яка стала першим, виключно україномовним альбомом дискографії колективу. У своєму творчому гандикапі формація має ще два повноформатні лонг-плеї англійською мовою: «Night’s glow» (2013 рік), за основу якого взято експериментальні поєднання рок-музики з електронікою, фолком та пост-роком, а також другий акустичний альбом «Evora» (2014 рік), що характеризується відчутними впливами латинської музики, world music. На обох англомовних платівках назва проекту зазначається також англійською мовою і звучить як Royalcat.

«Паралельно з написанням англомовного матеріалу з’являється ідея творити українську музику. Так з’являються перші композиції з альбому «Десь там» – «Чом ти не прийшов» та «Чарівна скрипка», де звучить голос Олени Приймак. Ще пізніше через моє бажання писати авторські тексти подібні до народних, народилися пісні «Йой, як то сі стало» на галицькому діалекті (бо сам я родом з міста Дрогобич) та «Про козака» у співавторстві з Марією Гаман. Таким чином, поволі накопичилось достатньо композицій для цілого альбому. Україномовний матеріал я вирішив назвати українською мовою, не перекладаючи назву проекту з англійської, а лишивши ніби гру слів – «Роялькіт», – розповів нашому сайту засновник гурту Роман Гаман (ex-гітарист Mournful gust та фундатор Suricatta’s dream).

Альбом «Десь там» записувався частково на домашній студії, частково – на студії «Лаборатория 9» протягом 2012-2014 років за участі чималої кількості сесійних музикантів і нещодавно, нарешті, став доступним всім охочим вітчизняним меломанам. Наразі учасники гурту вже працюють над своїм наступним диском і зазначають, що його половину складатимуть українські народні пісні в незвичному аранжуванні (танго, тріп-хоп та ін..), а до другої половини увійде власна творчість, яка стилістично наближена до народної.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *