Роялькіт – Коза
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Роялькіт – Коза (Лірик-відео)

Свою святкову прем’єру для вас підготували і музиканти гурту «Роялькіт». Їхня нова робота під назвою «Коза» являє собою музичну містерію, яка присвячується святу Маланки (Щедрий вечір або святого Василія), а також народному обряду водіння кози. Словом, до вашої уваги пропонується українська етніка, оздоблена магічним обрамленням зі сакральних ритмів і мелодій пращурів, оновлене переосмислення давньої щедрівки «Го-го-го, Коза».

«Створити аранжування саме до цієї щедрівки у наших планах було вже досить давно, адже «Го-го-го, Коза» є старовинною народною співанкою, сучасного виконання якої, наразі практично немає. До речі, саме вона звучить у стрічці Параджанова «Тіні забутих предків». У фільмі її мелодика достатньо відрізняється від оригінальної, свого часу гуцули співали її по-інакшому. В нашому ж аранжуванні присутні обидві варіації мелодії: і канонічна, і гуцульська. Саме на свято Маланки ми їдемо у Карпати на зйомки кліпу для «Кози». Що з того вийде, Ви зможете невдовзі побачити», – анонсував «Нотаткам» лідер «Роялькіт» Роман Гаман.

Окрім того, музикант не оминув можливості ще раз привітати меломанів із зимовими святами: «Сердечно вітаємо з усіма святами! Хай у вашому житті будуть присутні дива, хай вас завжди тішить доля і душевного вам тепла!».

Відео: В’ячеслав Мерзлікін. Запис пісні відбувався на криворізькій студії Divine Records, а її зведення та мастеринг на столичній Faza Music Records та васильківській Na Hati Records відповідно.

Роялькіт – Коза
Роялькіт y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *