ROXOLANA – Настрій: спішити жити
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ROXOLANA – Настрій: спішити жити (EP)

Співачка ROXOLANA презентувала свій другий студійний міні-альбом із життєствердною назвою «Настрій: спішити жити». До міні-платівки потрапили три композиції, в яких виконавиця рефлексує на тему власного емоційного стану, пригадує, якими всі ми були колись, та розмірковує про те, що наразі на часі, а що ні.

Ось як ROXOLANA коментує новинку:

«Перша пісня – «Радісні очі». Це пісня, яку я виставила в Інстаграмі ще минулого літа і мені до сьогодні люди пишуть і запитують, коли ж вона буде записана. «Ти знаєш, вчора я згадала, які у нас з тобою були очі до тієї ночі». Радісні, щасливі очі… І ця пісня завершується твердженням про те, що все буде так само. І очі будуть заплаканими хіба що від якогось сумного фільму, а не від тих жахів, що кояться сьогодні.

ROXOLANA - Настрій: спішити жити

Наступна пісня – це «Три хвилини». На її написання мене надихнуло спілкування з людьми. У багатьох людей сьогодні є питання – а чи нормально це, жити? А чи окей це, випити філіжанку кави? А чи нормально це, піти в кіно? Ми запропонували людям бодай на ці три хвилини поринути в пісню, відчути себе по-справжньому живими.

І остання пісня – «Цикли». Це вірш Юрія Іздрика, я надихалася ним, коли писала дану пісню. Вона про те, що у всіх нас час від часу з’являються емоційні гойдалки».

ROXOLANA – Настрій: спішити жити

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *