Rowskie – Рудбой, працюй
Кліпи, Реп та хіп-хоп

Rowskie – Рудбой, працюй (Кліп)

Hardwork як порятунок: мотиваційний бенгер від київського Грайм-артиста Rowskie.

«Праця – це міст між мріями і реальністю через річку сумнівів і невдач». Цією ємною фразою коментує роботу «Рудбой, працюй» режисер кліпу Vlad Keda з продакшена Prospect Films.

У центрі сюжету тут сам Rowskie – артист і саунд-продюсер з Києва, який працює в британському жанрі Грайм, і жанрах-наступниках, таких як uk trap і uk drill. У Східному Лондоні цей стиль з’явився ще на початку нульових. Одним з піонерів стилю був Dizzie Rascal. Пізніше Грайм вийшов за межі Британії завдяки міжнародному прориву Skepta. Нарешті, глобальним трендом Грайм став лише зовсім недавно – з виходом кримінальній комедії Гая Річі «Джентльмени». Банда хуліганів в картатих спортивних костюмах з гучного фільму транслює свої пограбування на YouTube саме під звуки грайма.

Rowskie – один з перших, хто наважився прищепити Грайм-естетику української реп-сцені. Хлопець вибрав непросту місію. І в кліпі «Рудбой, працюй» ми бачимо власне, перші його кроки. Його самого і таких же простих хлопців, що починають свій шлях до мрії без будь-чиєї допомоги. Кур’єр, лаборант, майстер в тату-салоні і майстер різьби по дереву. Між щоденної виснажливої роботою завжди знайдеться місце музиці, творчості, самовираження. Танцюй, вигадуй біти, читай реп – це твоє паливо і стимул життя.

«За допомогою даного кліпу я хотів сказати єдине: не важливо чим саме ти займаєшся, є лише один вірний шлях – праця. Адже за всіма брендами, компаніями, музичними гуртами, що досягають успіху, стоїть довга історія, яку люди частіше за все просто не помічають, не знають про неї. Прямуйте крізь терни до зірок! Насолоджуйтесь шляхом, навіть якщо він часом є дуже складним», – говорить сам артист.

Rowskie – резидент вітчизняного лейбла Phrank Roc Recodrings. Його свіжий сингл спродюсував британський битмейкер Trooh Hippi, знайний по співпраці зі Skepta, Giggs, Novelist, Frisco, Jammer і багатьма іншими артистами Грайм і UK Drill-сцени.

Rowskie – Рудбой, працюй
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *