Romoza – Спи, бо ще ніч
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Romoza – Спи, бо ще ніч (Сингл)

Банкір у минулому, а нині виконавець ROMOZA, презентував особливу баладу під назвою «Спи, бо ще ніч». Її було написано у далеких 1993-1994 роках у Горлівці, а до її появи автора підштовхнув період перебудови країни, період, коли люди вірили в успішні зміни, а закінчилося все розпадом СРСР. Тоді розпочалося життя нової держави, а разом із тим і доросле життя музиканта.

Дана композиція переживала декілька трансформацій і була вперше записана у 1998 році, потім був запис у 2018 році, і, нарешті, фінальний теперішній варіант. Ця остаточна версія пісні потрапить до дебютної платівки ROMOZA, реліз якої відбудеться наприкінці жовтня поточного року.

Окрім того, композиція «Спи, бо ще ніч», яка понад двадцять п’ять років чекала свого часу, наразі увійшла до проекту «Так, Працює Пам’ять», присвяченого Дані Дідіку.

«Це не просто пісня, це маленька історія з вшануванням подвигу та патріотизму. Коли команда «Рок Радіо» запропонувала взяти участі у проекті – я не зміг відмовити. Проект – це пісенний марафон, щодо вшанування пам’яті «Маленької людини» та «Великого патріота» – Дані Дідіка, який загинув у теракті, під час «Маршу Єдності» у Харкові, у 2015 році. Так, на жаль, неможливо повернути життя, але можна зберегти пам’ять. Внести свій вклад до цього – велика честь для мене», – коментує ROMOZA.

Romoza – Спи, бо ще ніч
Apple Music
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *