РОЛЛІКС – Живи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

РОЛЛІКС – Живи (Кліп)

Хлопці з гурту «Роллікс» зарелізили свій новий офіційний кліп до свіжого треку «Живи». За словами музикантів, у цій лірично-жосткій роботі йдеться про стан депресії й інші страшні реалії сьогодення.

Цей трек команда присвячує всім, хто вижив або пережив депресію, і тим, хто не зміг її подолати. Пам’яті Кіта Флінта (The Prodigy, – прим.), людини, яка привела до музики фронтмена «Роллікс» Дмитра Ігнатова.

«Сам тільки-но вилазиш із жорсткої довготривалої депресії, випускаєш пісню на цю тему і знімаєш відео. Щойно повертаєшся з Єгипту (після сафарі під їхню останню платівку) і тут таке… Це просто вбивча, шокуюча звістка, у яку абсолютно не хочеться вірити. Це людина, переважно через яку я колись почав займатися музикою, і вона накладає на себе руки. Будьте завжди уважними до близьких, бо з цієї небезпечної та підступної штуки дехто не вибирається живим», – пише у соціальних мережах лідер «Роллікс» Дмитро Ігнатов.

Зауважимо, що трек «Живи» було написано, коли сам Дмитро перебував у не простому психологічному стані. Власне, відчувши на собі, що значить термін депресія, співак вирішив написати цю пісню для того, щоб висловити власні думки, а також, можливо, допомогти ще комусь, хто просто зараз переживає складний життєвий період.

РОЛЛІКС – Живи
РОЛЛІКС y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *