РОЛЛІКС – Плюс/Мінус
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

РОЛЛІКС – Плюс/Мінус (Сингл)

Альтернативний гурт «Роллікс» поділився новим релізом під назвою «Плюс/Мінус». І хоча цю пісню шанувальники команди знають вже давно (вона входила до ЕР 2015 року), наразі вона отримала друге життя з оновленим звучанням, не в останню чергу через долучення до роботи dj Perfecto FanFaron.

За словами учасників колективу, якщо у вашому житті трапляється дещо погане, треба вміти знайти у цьому щось хороше, адже переправити «–» на «+» насправді не складно. «У кожному мінусі завжди може з’явитися плюс, варто лише додати одну рисочку», – кажуть музиканти.

«Тішимо сюрпризами, як і обіцяли! Так вийшло, що зведення цієї пісні прийшлося на День всіх закоханих. Не розбивайте своїх сердець! Кохайтеся!» – побажав усім лідер гурту «Роллікс» Дмитро Ігнатов.

Зауважимо, що судячи з дописів у соціальних мережах, наразі «Роллікс» знімають свій новий офіційний кліп, тому слідкуйте за наступними новинами! А їх, цих новин, до слова, має бути чимало, з огляду на скору прем’єру наступного синглу «Живи», кліпу, та анонсування майбутніх концертів (починаючи із березня).

РОЛЛІКС – Плюс/Мінус

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *