Роллікс – Не дзвони
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роллікс – Не дзвони (Сингл)

Хлопці з альтернативного херсонського гурту «Роллікс» перезаписали свою відому пісню «Не дзвони» на студії звукозапису ФДР та оприлюднили результати цієї творчої роботи у мережі. Окрім того, оновлений трек вже також стартував у ротації більш ніж 40 різних радіостанцій України.

Нагадаємо, що композиція «Не дзвони» у своїй минулій варіації увійшла до минулорічного 4-трекового EP гурту «Роллікс», після релізу якого настала тривала інформаційна тиша від колективу. Проте, за словами музикантів, наразі вони максимально сконцентровані на студійній роботі над новим матеріалом, а також анонсують ще одну, на цей раз електроакустичну новинку, яка має побачити світ вже найближчим часом.

«Задля того, щоб нагадати про себе, підігріти цікавість до нашого гурту, а також знайти нових слухачів, нами було прийняте рішення перезаписати трек «Не дзвони» на хорошій студії та з живими ударними. До того ж я перезаписав всі вокальні партії, тож фінальний результат всім нам сподобався. Тепер слово за слухачами», – заначив лідер та вокаліст «Роллікс» Дмитро Ігнатов.

Також музикант розповів, що просто зараз гурт працює над новим матеріалом, за допомогою якого планує гучно заявити про себе на багатьох концертних майданчиках прийдешнього фестивального літа 2016 року. Наостанок він відмітив, що цілком можливо, що нові пісні складуться з часом у цілий альбом чи міні-платівку, тож слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *