Роллік’с - EP 2015
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роллік’с – EP 2015

Херсонський альтернативний гурт «Роллік’с» повертається! При чому не з пустими руками, а з новеньким міні-альбомом «ЕР 2015», який було презентовано в Інтернеті вчора, 1 червня. До міні-альбому увійшло чотири треки: «Кордони», «Не дзвони», «МУZйо» та «+/-». Майже усі нові пісні гурт виконував на деяких концертах і фестивалях, однак більшість шанувальників почують їх уперше.

Музиканти зізнаються: міні-альбом вони записали насамперед для своїх слухачів, аби ніхто не думав, що гурт «Роллік’с» зник із музичних горизонтів. Більше того, записом ЕР хлопці підтверджують своє бажання творити далі. За посилом і звучанням нові пісні цілком відповідають самобутності і фірмовій манері команди та є закономірним продовженням творчості талановитих херсонців.

За словами фронтмена та автора текстів Дмитра Ігнатова, пісні народжувалися здебільшого із власних емоцій, відчуттів і життєвого досвіду. Кожен слухач зможе «приміряти» їх на себе, адже головна тема – людські взаємини.

«+/-» – перша пісня з нового матеріалу після виходу другої студійної платівки. Незважаючи на те, що композиція видалася доволі різкою й навіть агресивною, вона водночас мелодійна і прониклива. А як інакше, коли йдеться про стосунки чоловіка і жінки? Попри усе лихе, що, на жаль, трапляється час до часу в житті кожного, треба неодмінно із новими силами рухатися вперед. Мудрі слова: усе, що не робиться, завжди на краще. Саме тому музиканти спонукають у кожному мінусі шукати свої плюси.

«МУZйо!» – особлива пісня у міні-альбомі, адже написана дуже давно і звучала раніше зовсім інакше. Вона не торкається особистої лірики, позитивна й стьобна, драйвова і танцювальна. За основу музиканти вирішили взяти пісню колишнього електронного проекту Дмитра Ігнатова FaNero. Власне, так само свого часу вчинили і з піснею «Зупини час», яка стала одним із кращих хітів гурту.

Пісню «Не дзвони» Дмитро Ігнатов називає однією з найулюбленіших. Приспів і перший куплет були написані спонтанно, а от другий куплет, зізнається він, довелося «виношувати». Зрештою, другий куплет «прийшов» до автора значно пізніше, після того, як «Роллік’с» неодноразово відіграв цю пісню на концертах з повторенням першого куплету. Тепер Дмитро вважає другий куплет навіть вдалішим за першим.

«Кордони» – цілковите шаленство з додаванням сарказму і стьобу, утім із філософським підтекстом. Погляд на труднощі, які виникають у людських стосунках як таких. Люди не можуть жити на самоті, одне без одного, утім так само складно буває знайти порозуміння через різні характери, звички, темпераменти, світогляди. І саме тому люди надто часто проводять кордони між собою, руйнуючи взаємини.

Варто наголосити, що цьогоріч «Роллік’с» відзначатиме 10-річчя, адже саме із участі у проекті «Свіжа кров» на телеканалі «М1» гурт веде повноцінний творчий відлік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *