Роллікс – Борода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роллікс – Борода (Сингл)

Трохи рок-н-рольного хайпу до ваших новинних стрічок: відомий альтернативний гурт «Роллікс» видав свою нову пісню «Борода», у якій йдеться про всіх сучасних молодиків, їхні виграшні сторони та особливості взаємовідносин із обраницями. Словом, презентуємо свіжий жартівливий трек для бородачів і не тільки!

Цікаво, що раніше у команди була навіть ціла серія виступів під назвою «Борода-тур», під час якої хлопці принципово вирішили не голитися. «З нашим «Борода-туром» дана композиція прямого зв’язку не має, але без бороди на своїй мармизі я би цю пісню точно не придумав. Взагалі її ідея виникла, коли я став відвідувати барбершоп. Окрім того, я планую записати англомовний варіант треку і вже є навіть кілька варіантів перекладу. Це буде цікавий досвід – завжди мріяв почути «Роллікс» англійською», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту Дмитро Ігнатов.

Зауважимо, що сама композиція з’явилася на сторінці SoundCloud близько тижня тому, а починаючи з сьогоднішнього дня, її можна придбати у ліпшій якості за символічну суму 3 гривні, скориставшись послугами популярного медіа-майданчика.

Роллікс – Борода

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *