Рок-коляди до різдвяних свят
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

КораЛЛі – Рок-коляди до різдвяних свят (EP)

Друзі, ми продовжуємо разом із вами розбирати новорічні та різдвяні подарунки від українських музикантів і сьогодні пропонуємо вашій увазі чотиритрекову добірку колядок від івано-франківської ватаги «КораЛЛі». Новий міні-альбом колективу отримав тематичну назву «Рок-коляди до різдвяних свят», та вмістив у себе автентичні співанки, які раніше вже були присутні у репертуарі гурту, але наразі отримали оновлене звучання.

За словами музикантів гурту «КораЛЛі», у фольклорній спадщині нашої країни, окрім усім відомих традиційних творів, присутня дійсно велика кількість менш знайомих широкому загалу колядок. Саме тому колектив вирішив сформувати свою власну добірку осучаснених цікавих колядок, куди увійшли співанки «Чи дома дома», «Небо і Земля», «Ой На Ріці На Йордані», а також спільна з гуртом The Doox пісня «Меланка».

«На всю країну, з українських Карпат, будьте щедрими та веселими! Миру і перемоги нам усім, а ще карпатського запалу на весь рік! Продовжуймо рух до спільної мети! Веселімося, стрибаймо, граймо, співаймо!» – побажали усім «карпатські аЛЛігатори» з гурту «КораЛЛі».

Нагадаємо, учасники колективу наразі продовжують працювати над своїм першим повноформатним диском «трембітно-амбітних» пісень, який вони у 2018 році планують якщо не видати, то остаточно підготувати – точно.

КораЛЛі – Рок-коляди до різдвяних свят

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *