Rock-H – Юрику
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Юрику (Кліп)

Учасники Rock-H запланували хоча б на декілька хвилин перенести глядачів свого нового кліпу до часів темного Середньовіччя, де музикантів було засуджено до публічної страти через виконання їхньої «диявольської» музики. Ну а останньою волею полонених, звісно ж, виявилося прохання зіграти ще одну пісню «на біс» – саме так починає закручувати свій сюжет нове відео від закарпатців до пісні «Юрику» з останнього студійного альбому під назвою «Співаночки про любов». Режисером та за сумісництвом оператором роботи виступив добрий товариш Rock-H Андрій Олаг, сценарій написала Ірина Янцо, а загалом, вся команда, що працювала над роликом «Юрику», була повністю закарпатською. До речі, окрім виконавців головних ролей Андрія Криськува та Крістіни Білак, глядач може впізнати у кадрі в ролях монахів-інквізиторів музикантів ще одного місцевого гурту Peaks Of Kings, який не так давно приймав участь у конкурсному відборі до цьогорічного Євробачення.

«У кліпі «Юрику» ми вирішили поєднати дві історії – першу, у якій йдеться про символічну дуель кохання із темними магічними силами, та розповідь про велику мрію, до якої варто з усіх сил прагнути протягом усього свідомого життя. Відмітимо, що це насправді одна з наших наймасштабніших робіт, до створення якої, на наше щастя, долучилося багато наших друзів-однодумців», – розповіли в анотації учасники Rock-H.

Зйомки музичної міні-стрічки проходили у загадковому Чинадіївскому замку поблизу Мукачево, а прийняти у них участь мали змогу всі бажаючі, про що було попередньо оголошено у соціальних мережах. До речі, не забувайте, що зовсім скоро Rock-H відіграє свою чергову серію концертів на підтримку нового матеріалу: наступними гурт з радістю зустрінуть Київ (12.05), Львів (13.05) та Луцьк (07.05).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *