Rock-H та Віктор Винник – Яворе
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H та Віктор Винник – Яворе (Кліп)

З пилу, з жару, як то кажуть, представляємо вам сьогоднішню спільну прем’єру від закарпатських музикантів з гурту Rock-H та фронтмена гурту «Мері» Віктора Винника, у вигляді нового відеокліпу на пісню «Яворе». Режисером та за сумісництвом оператором ролика виступив Андрій Олаг, сценарій створив лідер колективу Віктор Янцо, а монтаж відзнятого матеріалу здійснила його дружина Ірина Янцо.

Знімати свій шістнадцятий (!) за ліком кліп «Рокаш» вирушили до батьківських земель свого вокаліста – у невеличке закарпатське село Кузьмино. Наразі це селище, на жаль, знаходиться фактично у стадії вимирання, адже молодь виїжджає з цих місцин, а переважна більшість його мешканців пенсійного віку. Саме тому учасники Rock-H дуже хочуть зберегти хоча б те, що в їхніх силах – культурну спадщину земель, показуючи село у своїх кліпах, як це було, наприклад, в одній з попередніх робіт під назвою «Колискова».

До зйомок свіжого кліпу «Яворе», окрім запрошених акторів, було долучено і корінних сільських мешканців, що виконали роль невдоволеної місцевої громади. До слова, це була більша половина мешканців Кузьмино. Однією з цікавинок роботи є живописні види цих країв, відзняті за допомогою квадрокоптера Андрія Олага.

Нагадаємо, що в своїй творчості Rock-H популяризують «русинську бесіду», тож до нового кліпу додається і своєрідний міні-словничок використаних діалектів. Зокрема, у ньому ви дізнаєтесь, що «фрайірка» – це кохана дівчина, «потятко» – пташечка, «поковтать» – постукати, тощо.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. goldlion@litech.lviv.ua says:

    Рокаш та Віктор Винник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *