Rock-H – Верховино, мати моя
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Rock-H – Верховино, мати моя (Кліп)

«Верховино, мати моя» – нова робота гурту Rock-H, яка підіймає проблематику вирубки карпатських лісів. Нагадаємо, що не так давно, цю саму актуальну проблему зачіпав у своїй пісні ще один український гурт – Karna.

В основу новинки від Rock-H покладено одну з найвідоміших закарпатських пісень минулих років авторства Михайла Машкіна. Ця композиція близько п’ятдесяти років тому була не тільки беззаперечним шлягером, але і стала справжньою візитівкою закарпатського краю.

Як розповів лідер «Рокаш» Віктор Янцо, заготівля лісу часто є практично єдиним шансом на виживання для місцевих мешканців. Втім, пізніше саме ці мешканці потерпають від нищівних повенів, які зазвичай стримували дерева. Тому у кліпі «Верховино, мати моя» було вирішено показати алегоричну зустріч людини з природою Карпат, і від того як саме відбудеться ця зустріч, залежить майбутня доля обох.

Авторка головної ідеї роботи Ірина Янцо розповіла, що навіть у такому суто соціальному відео, замість понівечених лісів та руйнівних повеней, команда хотіла максимально продемонструвати природню красу.

Частина зйомок кліпу відбувалася в унікальній діючій водяній кузні «Гамора», а неймовірні краєвиди Карпат було знято у самісінькому центрі Українських Карпат – Міжгірському районі. Відеограф: Андрей Олаг.

Rock-H – Верховино, мати моя
FB
iTunes

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *