Rock-H - Таткова любов
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Таткова любов (Кліп)

Учасники гурту Rock-H / Рокаш презентували пісню і кліп «Таткова любов», в основу яких покладена реальна трагічна історія з життя шанувальниці.

Текст композиції було написано на основі відео, де захисник Маріуполя Олексій Янін звертається до свого маленького сина Назара. Олексій став на захист України ще до початку повномасштабної війни і, на жаль, загинув у квітні 2022 року.

Його дружина Тамара вирішила поділитися власним горем із підписниками у соціальних мережах, і бажаючи розповісти про те, яким саме Олексій був батьком, оприлюднила це відеозвернення. Музиканти Rock-H вже багато років товаришують із Тамарою, і коли вони побачили цей ролик, спочатку трансформували свої емоції від перегляду у вірш, а потім і в пісню.

Rock-H - Таткова любов

Музика – Віктор Янцо; слова – Ірина Янцо.

Віктор Янцо, лідер гурту Rock-H: «Дуже важко створювати композицію, яка базується на реальних подіях, адже коли ти пишеш музику, ти повинен постійно думати про те, як її сприйме та людина, що пережила ці події. Але не тільки вона одна, а всі люди, які оспівуються в цій пісні про війну. Щоб не було відчуття того, що артист спекулює на почуттях. Я не знаю, якою буде реакція людей на цю пісню, але мені дуже хотілося би, аби вона торкнулася серця кожної людини, яка безпосередньо відчула війну на собі, кожної людини, яка живе в Україні та й поза її межами.

Цією композицією я хотів передати настрій, який наразі є у більшості українців – це настрій тривоги, коли ти не знаєш, що чекає тебе попереду, але віриш у те, що все буде добре, буде наша перемога».

Тамара Яніна: «Для нашої родини це більше, аніж кліп. Це пам’ять про батька для сина на все життя».

Зйомки кліпу відбувалися в Києві, на одному з великих знімальних майданчиків. Режисером відео виступив Віктор Скуратовський.

Rock-H – Таткова любов
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *