Rock-H та Василь Попадюк - Гості
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H та Василь Попадюк – Гості (Кліп)

Мукачевські музики з гурту Rock-H оприлюднили свій новий кліп на пісню «Гості», яка увійшла в останній студійний альбом гурту під назвою «Білий Динь». Проте версії композиції у кліпі та на диску дещо різняться, адже відео-версія була доповнена скрипальними партіями Василя Попадюка.
За словами учасників Rock-H, ідея такого відео з’явилася у них під час концертів у Канаді, де вони разом із Василем Попадюком спільно виконали пісню «Гості». «Трохи пізніше, коли був у Львові, пан Василь записав партію скрипки на студії, і ми разом зняли декілька дублів відео. А минулого тижня відбулися зйомки сцен за участю колядників із Нижнього Селища, разом з головним героєм нового кліпу, яким став народний музикант, скрипаль з гурту «Гудаки» Михайло Шутко», – розповіли музиканти.
Режисурою, монтажем, кольорокорекцією та пост-продакшном кліпу займалась менеджер гурту, а заразом дружина одного зі засновників Rock-H Віктора Янцо – Ірина. «Відео вийшло дещо експериментальним, адже про новорічно-різдвяні свята зазвичай співають романтичніше», – пожартувала вона.
Також над святковим відео працювали оператори Лесь Панчишин (синхрони) та Андрій Олаг (жанрові сцени). За допомогу в роботі музиканти дякують Славі Кошану, Тетяні Белоусовій, Василю Рущаку та телеканалу «М-Студіо», окрім того, особлива подяка від усього творчого колективу дісталась маестро Василю Попадюку.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Рокаш, Rock-H, гості, кліп, 2014


Интернет-магазин фирменной посуды «Конторка» предлагает лучшие цены на ассортимент продукции. Теперь купить Овощечистки от лучших производителей вы можете в любом городе Украины. Курьерская доставка по Киеву.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *