Rock-H та Віктор Павлік – Хвилі
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-H та Віктор Павлік – Хвилі (Сингл)

Rock-H не перестає дивувати своєю працьовитістю – мало того, що закарпатці зовсім нещодавно оприлюднили у мережі свій новий студійний альбом «Співаночки про Любов», офіційний відеокліп на одну з його пісень та просто зараз на повну готуються до його концертної презентації, так наразі музиканти якимось дивовижним чином встигли підготували для своїх прихильників ще одну новинку. Вчора, 17 березня 2016 року, «Рокаш» оприлюднили в Інтернеті свій новий студійний сингл під назвою «Хвилі», який є результатом спільної роботи з… Віктором Павліком!

Так, ви все вірно зрозуміли, композиція «Хвилі» з репертуару головного «Шикидиму» української естради відтепер з’явилася і в оновленому рок-прочитанні мукачівської ватаги. Запис, зведення, аранжування та продюсування треку: Jenny Rekords. Варто додати, що ця дуетна пісня увійде до майбутнього альбому-збірки В.П. під назвою «Віктор Павлік та друзі – З новим Rockom», реліз якої дуже символічно заплановано на 1 квітня.

Цікаво, що на цій аудіо-прем’єрі Rock-H та Віктор Павлік не зупинилися і вже практично повністю завершили всі роботи над спільним кліпом на згадану пісню «Хвилі». Режисером ролика виступив Андрій Олага. Тож очікуйте на ще одну скору прем’єру та не проґавте концертні виступи Rock-H у вашому місті!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *