Rock-H та Олеся Киричук - Качечка
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H та Олеся Киричук – Качечка

Закарпатські рокери з гурту Rock-H спільно із львівською співачкою Олесею Киричук відзняли нове анімаційно-мінімалістичне відео на пісню «Качечка», що увійшла в останній альбом гурту «Білий Динь». Старовинна русинська композиція із дещо адаптованим текстом не є першою дуетною роботою музикантів, адже в творчому доробку гурту присутня лірична пісня «Вівці», яку також виконала Олеся і фолк-рокери з Мукачевого.
Цікаво, що вокальну партію в зазначеній композиції виконав не Іштван Халус, як до того звикли шанувальники «Рокаш», а один з засновників колективу Віктор Янцо. Він, як український композитор і музикант, давно хотів спробувати себе у дуеті з Олесею, знаючи її блискучі вокальні можливості, які вона продемонструвала на всю країну в телевізійному проекті «Шанс», закономірно ставши його переможницею у третьому сезоні. Варто зазначити, що Віктор Янцо, окрім своєї роботи з Rock-H, активно займається і сольною кар’єрою. Автор музики офіційного гімну Мукачевого обіцяє представити свій власний альбом вже до кінця 2014 року.
Режесуванням і монтажем нової відео роботи гурту займалась менеджер колективу, а разом з тим і дружина Віктора Ірина Янцо. «Поступово організаційні моменти потрапляли до мого списку обов’язків, оскільки крім мене у всю цю справу були втягнуті тільки музиканти, які майже щовечора пропадали на репетиціях. Із часом мені довелося освоїти й інші аспекти даної діяльності, шукати матеріали, відвідувати семінари. Мені це цікаво. У справі «Гурт Рокаш» я маю класну самореалізацію, величезний ентузіазм і він постійно зростає», – розповіла вона.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Rock-H, музика українською, украинская музыка, Рокаш, Rock-H та Олеся Киричук – Качечка, новий кліп Рокаш, Rock-H 2014, Качечка, Олеся Киричук

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *