Rock-H – Співаночки про любов
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-H – Співаночки про любов (Альбом)

Тільки-но минув тиждень з моменту прем’єри нового відеокліпу хлопців з гурту Rock-H на їхню «Колискову» пісню, як музиканти підготували для своїх прихильників ще одну новинку, при чом яку! Сьогодні, у перший день весни, загальновизнаної пори світла, романтики та кохання, мукачівський колектив оприлюднив у мережі свій новий, четвертий за ліком альбом із тематичною назвою «Співаночки про любов». Свіжа платівка вмістила у себе дванадцять колоритних авторських творів, серед яких, до речі, присутня також цікава спільна композиція «Яворе», записана з лідером гурту «Мері» Віктором Винником фактично в останній день роботи над диском.

Загалом, робота над «Співаночками про любов» зайняла у музикантів Rock-H більше року і, за їхніми словами, не була легкою. За цей час учасники гурту написали більше, ніж сорок нових композицій, у яких рясно експериментували зі саундом та загальною стилістикою, та з яких, з рештою, довелося обирати дванадцять кращих. Така «виплекана», продумана до дрібниць музична робота не могла лишитися і без відповідної візуальної обкладинки, спеціально розробленої для гурту «Рокаш» дизайнером Олегом Олашиним. За задумом Олега, представлена на диску міфічна рослина, на якій ростуть троянди, полуниця, перець і хміль, символізує особливо палке кохання, адже кожен з її елементів-плодів у тій чи іншій степені часто співвідносять з любов’ю та пристрастю.

Окрім того, видавши новий альбом «Співаночки про любов», Rock-H також обзавелися власною унікальною назвою свого музичного стилю, адже, на думку музикантів ані «фольк-рок», ані суперечливе визначення «русинський рок» на всі сто не відповідають месседжу та ідеям колективу. Отже, відтепер на всю майбутню та минулу творчість гурту можна сміливо почепити ярлик subcarpathian rock, що припав до душі кожному з учасників формації.

Звісно ж, новий диск «Співаночки про любов» не міг лишитися без своєї концертної презентації, тож найближчим часом зустрічайте закарпатців в Ужгороді, Києві, Львові та Луцьку. Шукайте більше інформації про концерти у спільнотах гурту в соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Nataliya says:

    Янцо та друзям величезне ДЯКУЮ!!! Чудовий початок весни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *