Rock-H – Пий до дна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Rock-H – Пий до дна (Кліп)

«Пий до дна» – новий кліп гурту Rock-H, у якому музиканти закликали всіх глядачів до позитивного світосприйняття: жити на повну щодня, кохати максимально щиро, насолоджуватись життям у будь-якому його прояві.

Композицію та відео до неї було створено у період карантину, під час вимушеної гастрольної паузи, що тривала більше року. Цікаво, що даний трек перебуває в ротації західноукраїнських радіостанцій вже близько шести місяців, але до цього часу пісню не було оприлюднено у мережі, адже музиканти хотіли поділитися нею вже у супроводі відео.

«У нашому репертуарі присутні декілька композицій про палиночку (міцний алкогольний напій, – прим). Для прикладу, «Йой мила, як ти мені надоїла». Але наша нова пісня – про “пий до дна, їж до ста, любити ніколи не буде доста”. У відео палиночку випивають задля гарного настрою, без проблем для організму», – коментує Віктор Янцо.

Режисером кліпу «Пий до дна» виступив Тимофій Шмайда. Знімальний процес відбувався у Чинадіївському замку «Сент-Міклош» та «Першій закарпатській палинчарні». У відео лідер Rock-H Віктор Янцо приміряє на себе сім різних образів, інколи втілюючи трьох різних персонажів в одному кадрі. Головну жіночу роль зіграла Еріка Кулібаба. Костюми та образи для кліпу: Ірина Янцо.

Rock-H – Пий до дна
Facebook
Сайт

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *