Rock-H – Пийме, хлопці
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Rock-H – Пийме, хлопці! (Сингл)

«Ця пісня не стільки про алкогольні напої, скільки про життя», – кажуть про застільну новинку «Пийме, хлопці!» учасники гурту Rock-H. І хоча новою дану композицію можна назвати доволі умовно (перша варіація була присутня у платівці «Співаночки про любов»), її оновлена версія помітно відрізняється від оригіналу – тут і балканський темп, і долучення до запису чоловічого хору, і навіть зміна частини слів. Відтак, після попередніх робіт гурту, де оспівувалися дівчата Оксана та Катерина, музиканти перейшли до оспівування іншої чоловічої слабкості – улюбленого багатьма хмільного напою.

Маємо згадати, що пісня «Пийме, хлопці!» була створена спеціально до традиційного закарпатського фестивалю «Варишськоє пиво», який відбудеться 14-17 вересня у рідному для команди Мукачеві. Її саунд-продюсером виступив барабанщик Rock-H Володимир Ульянов (запис, зведення, мастеринг та аранжування), а згадані нами хорові партії виконав чоловічий хор під управлінням Ярослава Біличка.

Додамо, що Rock-H аж ніяк не прогадують часте вживання алкогольних напоїв та навіть мають у своєму репертуарі роботу «Чом та чом», присвячену антиалкогольній тематиці. Разом з тим музиканти зазначають, що вживати такі напої інколи, безперечно, можна, а часом навіть треба, але необхідно, як то кажуть, завжди тримати голову на плечах. «Танцюйте, співайте, за тяжку долю забувайте», – підсумовують ідею треку «Рокаші».

Українська музика: Rock-H – Пийме, хлопці!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *