Rock-H – Пийме, хлопці
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Rock-H – Пийме, хлопці! (Кліп)

Після червоного вина одразу ж розпочинати дегустацію пива, то, напевно, справа не дуже вдячна, але з точки зору музичної рецептури, ці два алкогольні напої абсолютно не конфліктують між собою, мирно розділяючи одне з одним головні ролі двох різних творів гурту Rock-H. Всі меломани добре пам’ятають композицію «Вінко червеноє», яка свого часу стала справжньою візитівкою мукачівського винного фестивалю, а цьогоріч, нова-стара композиція «Пийме, хлопці» (деталі тут) виступить у ролі тематичного саундтреку до фестивалю закарпатського крафтового пива «Варишське пиво» (відбудеться 14-17 вересня у місті Мукачеві).

За словами музикантів Rock-H, «Пийме, хлопці, доки сьме в рокаши» – це слова народної закарпатської співанки, що закликає слухача поспішати жити по повній саме тут і зараз, бо «на тім світі не дадуть». Тобто в основу свіжого музичного твору та супровідного кліпу до нього, покладено аж ніяк не застільний, а цілком філософський текст родом зі сходу Закарпаття – Марамороської долини.

Зйомки кліпу «Пийме, хлопці» за доброю традицією провадив кліпмейкер Андрій Олаг, а сам знімальний процес відбувався у старовинному Мукачівському замку, та, зокрема, в одному з його відомих підвалів – дегустаційному залі «Пивниця Ракоці».

Ось як коментує новинку лідер Rock-H Віктор Янцо: «Нове відео «Пийме, хлопці» до вашої уваги! Розповідаючи про нього, я одразу згадую неймовірну атмосферу на знімальному майданчику – вона була невимушена і весела, особливо це стосується епізодів у корчмі. Усі учасники процесу максимально «вжилися в роль» з найперших дублів і просто веселилися в кадрі. І, до речі, робили це вони без жодної випитої краплі хмільного напою. Дякую усім, хто долучився!»

Українська музика: Rock-H – Пийме, хлопці

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *