Rock-H та Віктор Павлік – Хвилі (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Rock-H та Віктор Павлік – Хвилі (Кліп)

Музиканти закарпатського рок-гурту Rock-H дотрималися своїх обіцянок та слідом за синглом під назвою «Хвилі», про який ми, до речі, не так давно згадували на нашому сайті, презентували загалу й офіційний відеокліп до нього. У свіжому ролику глядач, звісно ж, впізнає, окрім самих учасників «Рокаш», першовиконавця цього твору, а нині співвиконавця його рокової версії Віктора Павліка. Так, саме він близько вісімнадцяти років тому вперше виконав цю знакову пісню, музику до якої написав Ігор Балан, а слова – Олександр Бригінець, та яка нині стала частинкою проекту Віктора під назвою «Віктор Павлік та друзі – З новим Rockом». Цікаво, що сама ідея такого нетипового для естрадного виконавця проекту, за його словами, наснилася йому вночі.

Режисером та оператором нового кліпу «Хвилі» виступив Андрій Олаг, а його головними героями стали Мирослава та Ерік Газуда – молода подружня пара із Закарпаття, яка утворилася в далекому китайському місті Харбін, де молоді люди вже багато років працюють танцюристами. Візажист – Ірина Тарасова, технічне забезпечення – фірма «Ультра».

Не забувайте, що вже зовсім скоро, а саме 12 травня 2016 року, Rock-H завітають до Києва зі своїм новим альбомом «Співаночки про Любов». Шукайте більше деталей про цей сольний виступ тут. А щодо рокового проекту Віктора Павліка, то його урочиста презентація символічно запланована на 1 квітня.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *